close
دوربین ویدئو کنفرانس

دوربین‌های PTZ دوربین‌هایی هستند که می‌تواند زاویه دید خود را با گردش در محورهای افقی و عمودی و زوم تنظیم کنند (Pan/Tilt/Zoom). این نوع از دوربین ویدئو کنفرانس برای تماس‌هایی استفاده می‌شود که افراد برای به نمایش گذاشتن جمعی گروهی؛ مانند نمایش ارائه سرویس در یک وب کنفرانس سمیناری یا وبینار از آن استفاده می‌کنند.

انتخاب دوربین ویدئو کنفرانس کنفرانس مناسب در کیفیت استریم و پخش زنده شما تأثیر زیادی دارد و این مطلب که به بررسی دوربین ویدئو کنفرانس لاجیتک PTZ Pro 2 می‌پردازد می‌تواند به شما در مناسب بودن یا نبودن این دوربین برای شما کمک کند.

 

دوربین ویدئو کنفرانس

دوربین ویدئو کنفرانس لاجیتک PTZ Pro 2

این دوربین ویدئو کنفرانس دارای قابلیت‌های بسیار زیادی است و استفاده از آن بسیار ساده است و کیفیت بسیار مناسبی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

از این دوربین برای استفاده در اتاق کنفرانس و به همراه تجهیزات اتاق کنفرانس استفاده می‌شود و دارای رزولوشن بالا و دقت رنگ بسیار زیادی است.

اتصال این دستگاه ویدئو کنفرانس لاجیتک به صورت Plug-and-Play است که به این معناست که تنها کافی است تا کابل USB این دوربین را به کامپیوتر خود متصل کنید، نرم‌ افزار ویدئو کنفرانس مد نظر خود را باز کنید و دوربین به صورت خودکار فعال می‌شود.

به دلایل بالا این دوربین به دوربین ویدئو کنفرانس بسیار محبوب تبدیل شده ا‌ست که امروزه در کنفرانس‌ها، ایونت‌ها و حتی برای ضبط جلسات آموزش مجازی نیز از آن استفاده می‌شود. همچنین کاربری ساده این دوربین به همراه کنترل ساده آن استفاده از قابلیت‌های این دستگاه ویدئو کنفرانس را امکان پذیر کرده است.

همچنین می‌توانید از این دوربین به همراه تقریباً تمامی نرم افزارهای ویدئو کنفرانس استفاده کنید و از کیفیت بالای تصویر Full-HD 1080p این دوربین بهره‌مند شوید.

 

ویژگی‌ها و قابلیت‌ها

حال می‌خواهیم نگاهی جزئی به ویژگی‌های این دوربین ویدئو کنفرانس بیندازیم. قابلیت‌های اصلی این دوربین شامل موارد زیر است:

  • طراحی مدرن و زیبا
  • کیفیت فیلمبرداری حرفه‌ای با جزئیات بالا و رنگ‌های طبیعی
  • وجود روش‌های اتصال مختلف دوربین در حالت‌های مختلف از جمله روی میز یا بر روی دیوار
  • رزولوشن Full-HD 1080p با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه
  • قابلیت فشرده‌سازی ویدئو برای نیاز به پهنای باند کمتر در زمان پخش زنده
  • زاویه دید ۹۰ درجه لنز دوربین
  • کنترل ساده دوربین
  • Plug and Play
  • PTZ بودن دوربین

دوربین ویدئو کنفرانس

جمع‌بندی

اگر مجموعه شما نیاز به یک دوربین PTZ مناسب برای جلست سمینار خود دارد؛ دستگاه ویدئو کنفرانس لاجیتک PTZ Pro 2 یکی از بهترین گزینه‌های موجود است که قابلیت‌های زیاد و ویژگی‌های بسیار کاربردی را در یک بسیته به شما ارائه می‌کند. ممکن است که بهترین گزینه برای شما نباشد، اما گزینه‌ای بسیار مناسبی برای بسیاری از افراد خواهد بود.

برای مطالعه بیشتر درباره تجهیزات ویدئو کنفرانس پیشنهاد می‌کنیم تا مطالب دسته بررسی محصولات را در سایت مجله کاربران ویدئو کنفرانس مطالعه نمایید.

برچسب‌ها : دوربین مخصوص ویدئو کنفرانسدوربین ویدئو کنفرانس گروهیدوربین ویدئو کنفرانس لاجیتکدوربین ویدئو کنفرانس مناسب

نظرات خود را ثبت کنید