close
گیمینگ

۷ ترفند بازی پابجی موبایل برای بردن و Win گرفتن ساده‌تر

ترفند بازی پابجی موبایل

بازی Players Unknown Battle Ground یا PUBG نسخه همراه یا موبایل با داشتن جوی رقابتی در بین بازیکنان، گرافیک سطح بالا برای دستگاه‌های همراه و قابلیت بازی با دوستان خود به صورت گروهی به یکی از پرطرفدارترین بازی‌های آنلاین موبایل تبدیل کرده ‌است. به همین دلیل در این مطلب قصد داریم تا ۷ ترفند بازی پابجی موبایل را به شما معرفی کنیم تا در بازی خود از آن‌ها استفاده کنید.

ترفند بازی پابجی موبایل

۷ ترفد بازی پابجی موبایل که در این مطلب با آن‌ها آشنا می‌شوید ترفندهایی هستند که به شما موقعیت بهتری را در زمان موجه شدن با دشمنان می‌دهند تا شکست دادن آن‌ها را حتی زمانی که بازی آن‌ها بسیار بهتر و حرفه‌ای‌تر از شما باشد را ساده‌تر و آسان‌تر ‌کند.

تمام کارهایی که در این ترفندها انجام می‌دهید با تجهیزات بازی و طبق قوانین بازی هستند و شما به خاطر انجام آن‌ها حتی اگر ریپورت شوید، Ban نخواهید شد.

ترفندهای پابجی موبایل

پرش در زمان درست حیاتی است

زمانی که به محل‌های شلوغی مانند School و Military Base می‌پرید به این دلیل که Loot این مناطق زیاد است به سمت این مناطق متمایل می‌شوند باید زودتر از دیگران به زمین برسید تا سریعاً اسلحه‌ای بردارید و افرادی که بعد از شما به آن‌ها می‌رسند را بزنید.

با پرش استاندارد زمان باز شدن چتر خودکار می‌توانید مسافت حدود ۱۶۰۰ متر را از محل پرش خود طی کنید. پریدن در زمانی که فاصله شما کمترین فاصله ممکن نسبت به مقصدتان است بسیار اهمیت دارد چراکه زمانی است که خط مسیر شما عمود بر خط حرکت هواپیما می‌شود با این که مسافت کمتری را لازم است تا طی کنید اما به دلیل گذراندن زمان بیشتر در هواپیما دیرتر از دیگران به نقطه هدف خود خواهید رسید.

در لحظۀ باز شدن چتر بیشترین سرعت ممکن را داشته باشید

اگر نقطه مقصد شما نزدیک به خط حرکت هواپیماست یکی از ترفند های بازی پابجی موبایل این است تا به نحوی بپرید که در سریع ترین زمان به بالای مقصد خود در هوا برسید و سپس سقوط آزاد داشته باشید.

با این کار زمانی که چتر شما به صورت خودکار باز می‌شود سرعتی معادل ۲۲۰ کیلومتر بر ساعت خواهید داشت و سریع‌تر به سطح زمین خواهید رسید و با سریع‌تر رسیدن به مقصد می‌توانید تا سریعاً اسلحه‌ای را بردارید و دشمنانی که در حال حرکت به موقعیت شما هستند را بزنید و یا آن‌ها را از آن‌ها برانید و با خیال راحت Loot کنید.

هیچ گاه ثابت نایستید

مهم‌ترین ترفند بازی پابجی موبایل نحوۀ حرکت شما در بازی است.

بازی پابجی موبایل یک بازی سریع است و ثابت ایستادن شما در یک نقطه باعث می‌شود تا دشمنان بتوانند به سادگی و با یک شلیک اسنایپر شما را هدشات و ناک اوت کنند. اما در زمانی که کمپ کرده‌اید تا افرادی روی یک دراپ بروند و آن‌ها را بزنید چطور؟

بدون این که مکان کلی خود را تغییر دهید در ناحیه‌ای کوچک فعال باشید؛ با داشتن محیطی که روی آن تمرکز کرده‌اید جهت خود را تغییر دهید تا شلیک دقیق داشتن برای دشمنی که شما را پیدا کرده است و شما از وجود آن خبر ندارید را دشوار کنید.

همچنین اگر در حرکت هستید جهت خود را عوض کنید تا دشمنان نتوانند تا به جهت حرکت ثابت شما موقعیت بعدی شما را حدس بزنند و قبل از رسیدن شما در موقعیت هدف، برای کشتن شما حاضر باشند.

ترفند بازی پابجی

اگر هم دشمنان در حال شلیک به شما هستند و کاور ندارید به سمت کاور به صورت زیگزاگی بدوید و در حین دویدن پرش داشته باشید تا احتمال برخورد شلیک‌ها به خود را کاهش دهید.

همیشه به یاد داشته باشید که هر چه بیشتر تحرک داشته باشید احتمال دریافت شلیک از دشمنان خود را کاهش می‌دهید.

درها را ببندید

زمانی که وارد خانه‌ای شدید و loot کردید و تصمیم گرفتید تا به دلیل مناسب بودن موقعیت خانه در آن کمپ کنید درهای خانه‌ای که در آن قرار دارید و خانه‌های اطراف آن را ببندید.

در باز شده نشانه این است که این خانه قبلاً loot شده و یا افرادی داخل آن وجود دارند، شما می‌توانید تا درها را ببندید و در گوشه‌ای بنشینید تا فرد یا افرادی که قصد وارد شدن به خانه را دارند را بکشید، این افراد بدون آمادگی برای شلیک و درگیری وارد خانه‌ها می‌شوند، خصوصاً زمانی که تصور نمی‌کنند که فردی داخل خانه حضور دارد.

به یک نفر هم راضی نشوید؛ بعد از این که فردی وارد خانه شد و اورا کشتید دوباره درها را ببندید و این کار را تکرار کنید!

ترفندهای پابجی موبایل

افرادی که درها را می‌بندند را شکست دهید

ترفند بازی پابجی بستن درها می‌توانید بر علیه افرادی که این کار را می‌کنند نیز استفاده کنید، زمانی که می‌خواهید وارد خانه‌ای شوید ابتدا جلوی درب آن یک نارنجک بیندازید و یا داخل خانه کوکتل مولوتف پرتاب کنید تا اگر فردی داخل خانه به انتظار ورود شما نشسته است به او آسیب برسانید و ساده‌تر او را بزنید.

البته منطقی است که با انجام این کار در مراحل پایانی بازی موقعیت خود را به دیگران لو می‌دهید و نباید این کار را بکنید، اما در مراحل ابتدایی و میانی بازی این ترفند بسیار مؤثر خواهد بود.

نگران کم آوردن نارنجک هم نباشید، تقریباً در تمام خانه‌ها نارنجک وجود دارد و بعد از استفاده از نارنجک می‌توانید دوباره نارنجک دیگری را از خانه بردارید.

peek and fire پابجی

فعال کردن Peek & fire در پابجی

استفاده از Peek & Fire یک ترفند بازی پابجی موبایل است که همه حرفه‌ای‌ها از آن استفاده می‌کنند.

برای این که این دستور را فعال کنید Setting > Basic بروید و در این صفحه تنظیمات Peek & Fire را پیدا کردن و آن را فعال کنید تا دکمه‌های بالا برای شما ظاهر شوند.

با این ترفند می‌تانید تا از کاور برای شلیک خارج شوید بدون این که کل بدن خود را از کاور خارج کنید.

با این کار همچنان امکان هدشات شدن وجود دارد، اما به دلیل کوچک تر بودن این ناحیه انجام شلیک دقیق برای هدشات بسیار سخت است و احتمال شلیک شدن دقیق به سمت شما به دلیل اینکه بدن شما همچنان در کاور است بسیار کاهش پیدا می‌کند.

استفاده از هدفون در پابجی

استفاده از هدفون گیمینگ

صدا در این دسته بازی‌ها بسیار اهمیت دارد و استفاده از یک هدست گیمینگ یا حتی یک هدفون عادی را به عنوان یک لازمه و نه یک ترفند بازی پابجی موبایل به شما معرفی می‌کنیم.

با داشتن هدفون بازی به نحوی صداها را برای شما پخش می‌کند که کاملاً متوجه موقعیت منبع صدا خواهید شد.

زمانی که ماشین دشمن به سمت شما می‌آید بدون این که نقشه را ببینید متوجه موقعیت آن می‌شوید و حتی می‌توانید تا متوجه نزدیک شدن یا دور شدن آن باشید.

علاوه بر آن با قابلیت تشخیص موقعیت صدای پا و حرکت کردن دشمن خود می‌توانید قبل از این که او شما را پیدا کند، شما او را پیدا کرده و بکشید.

مطلب پیشنهادی: کاربرد هدست گیمینگ چیست؟

 

آیا شما از ترفند دیگری در این بازی استفاده می‌کنید؟ با ثبت آن در بخش نظرات آن را با ما و دیگران به اشراک بگذارید.

برچسب‌ها : پابجی موبایل

نظرات خود را ثبت کنید