close
اخبار

پلتفرم Bravia Core سونی استریمینگی با کیفیت ۴K Blu-ray را در اختیار شما قرار می‌دهد

پلتفرم Bravia Core

سری جدید تلویزیون‌های Bravia XR از سونی به کاربران خود قابلیت استریمینگ و تماشای فیلم‌های سینمایی این شرکت را با بالاترین کیفیت ممکن ۴K Blu-ray را از طریق پلتفرم Bravia Core می‌دهد.

افرادی که از تلویزیون‌های Bravia XR می‌توانند تا فیلم‌های ساخته شده توسط شرکت Sony Pictures را با استفاده از تکنولوژی Pure Stream ببینند که به کیفیت استفاده از سی‌دی‌های Blu-ray بسیار نزدیک است و تصاویر Ultra-HD را به صورت Near Lossless به شما ارائه می‌دهد.

تلویزیون bravia xrهمچنین تکنولوژی Pure Stream استفاده شده در پلتفرم Bravia Core به شما قابلیت استریم محتوا با سرعت ۸۰ مگابیت بر ثانیه را می‌دهد. در مقایسه با استریم‌های ۴K امروزی، مانند ویدئو کنفرانس با وب کم ۴K سرعت اینترنتی معادل ۱۵ تا ۲۰ مگابیت بر ثانیه را نیاز دارد. در صورتی که اعداد اعلام شده توسط سونی دقیق باشند این اختلاف باعث بهبود بسیار زیادی در جزئیات تصویر نمایش داده شده می‌شود.

سری bravia xr

پلتفرم Bravia Core در تمامی تلویزیون‌های سری XR موجود است، این مدل‌ها شامل MASTER Series Z9J 8K LED، MASTER Series A90J/A80J OLED و X95J/X90J 4K LED.

کاربران می‌توانند تا فیلم‌ها را با کیفیت ۴K HDR در هر زمان و به هر تعداد باری که می‌خواهند تماشا کنند؛ اما فیلم‌هایی که با کیفیت ۴K Blu-ray استریم می‌شوند دارای محدودیت زمانی برای تعداد بار مشاهده است که میزان محدودیت زمانی شما بستگی به مدل تهیه شده توسط شما خواهد داشت.

 

پلتفرم bravia core

پلتفرم Bravia Core نمی‌تواند و قصد ندارد تا جایگزین پلتفرم‌های استریمینگ مانند Netflix شود و قصد آن ارائه فیلم‌های تهیه شده توسط Sony Pictures با بالاترین کیفیت ممکن و به نمایش گذاشتن قابلیت‌های خارق‌العاده این سری از تلویزیون هاست. مانند زمانی که به تهیه یک تلویزیون با قابلیت نمایش ۴K HDR واقعی پرداختید و با تماشای ویدئوهای ۴K HDR در یوتیوب و دیگر پلتفرم‌های استریمینگ دیگر به تفاوت تصویر تلویزیون جدید خود و تلویزیون قبلی خود پرداختید.

 

نظرات خود را ثبت کنید