close
سیو Hogwarts Legacy

سیو Hogwarts Legacy به صورت دستی در بازی کاری است که بسیاری از بازیکنان به دنبال یاد گرفتن آن خواهند بود. در این مطلب با نحوه انجام این کار آشنا می‌شویم.

بازی Hogwarts Legacy بازی کوتاهی نیست، انجام داستان اصلی این بازی حدود ۲۵ ساعت طول می‌کشد و اگر قصد انجام مراحل و داستان‌های غیر اصلی آن را نیز داشته باشید حداقل ۵۰ ساعت را پای کامپیوتر یا کنسول خود و در حال انجام این بازی خواهید بود.

با این وجود این که بدانید چگونه سیو Hogwarts Legacy را به صورت دستی انجام دهید تا پیشرفت خود در دستان بازی را هر زمان که نیاز بود ذخیره کنید، امری ضروری است.

بیشتر بخوانید:

البته که این بازی قابلیت Autosave دارد، اما با توجه به این که نمی‌توان پیش‌بینی کرد در چه زمان‌هایی سیو بازی به صورت خودکار انجام می‌شود، بیشتر بازیکنان ترجیح می‌دهند تا هر زمان که از بازی کردن خسته شدند، خودشان به صورت دستی بازی را سیو کنند.

همچنین با توجه به این که در قسمت‌هایی از داستان بازی باید تصمیماتی بگیرید که در ادامه داستان تاثیر می‌گذارند، اگر می‌خواهید تا تمام خروجی‌های این داستان را ببینید، سیو کردن قبل از این اتفاقات نیز اهمیت دارند؛ چرا که دیگر لازم نیست تا از سیو قبلی تا این لحظه را چندین بار بازی کنید.

بدانید که سیو Hogwarts Legacy به صورت دستی بسیار ساده است و با چند کلیک انجام می‌شود.

سیو دستی Hogwarts Legacy

سیو دستی Hogwarts Legacy

خوشبختانه سیو کردن بازی در Hogwarts Legacy بسیار ساده‌است و در هر لحظه از بازی به غیر از در زمان ویدئو‌ها یا Cut-sceneها قابل انجام است.

برای این کار باید دکمه Pause را بزنید که شما را به تب Save/Load and Exit می‌برد. از این صفحه می‌توانید بازی خود را سیو کنید، سیو دیگری را لود کنید یا از بازی خارج شوید و به منو اصلی بازی بروید و یا از چک پوینت قبلی ری‌استارت کنید.

چند سیو بازی در Hogwarts Legacy می‌توان داشت؟

سیو بازی Hogwarts Legacy

بازیکنان می‌توانند ۱۰ سیو جداگانه در Hogwarts Legacy داشته باشند که ممکن است زیاد به نظر بیاید، اما اگر وجود بیشتر از ۴۰ مرحله اصلی بازی را در نظر می‌گیرید و می‌خواهید تمام روندهای ادامه داستان بازی را می‌بینید، باید هر ۴ یا ۵ مرحله یکبار یک اسلات سیو جدید را پر کنید.

اگر هم تنها می‌خواهید تا به چند مرحله آخر بازی دسترسی داشته باشید که این تعداد برای این کار کافی است.

اتوسیو Hogwarts Legacy چگونه کار می‌کند؟

قابلیت سیو خودکار یا اتو سیو بازی Hogwarts Legacy از از بین رفتن زحمات شما در جلو بردن بازی جلوگیری می‌کند. اتوسیو بعد از به اتمام رسیدن مراحل بازی، گرفتن Collectibleها و یا هر کاری شما درصد بازی شما را به %۱۰۰ نزدیک‌تر کند فعال می‌شود.

در زمان اتوسیو، آیکن آن در نمایشگر ظاهر خواهد شد. در زمان اتوسیو به هیچ وجه دستگاه خود را خاموش نکنید تا از آسیب رسیدن به دیتا سیو بازی Hogwarts Legacy خود جلوگیری کنید.

دانلود سیو Hogwarts Legacy

دانلود سیو Hogwarts Legacy

متأسفانه امکان دانلود سیو بازی Hogwarts Legacy برای کنسول‌های PlayStation و Xbox و حتی انتقال سیو بازی از کنسول به کنسول دیگر یا به اصطلاح Cross-Platform Save وجود ندارد؛ اما این کار برای PC به سادگی انجام می‌شود.

نصب فایل سیو بازی Hogwarts Legacy در PC

  1. برای نصب فایل سیو با کلیک اینجا آن را دانلود کنید.
  2. آن را از آرشیو .۷z اکسترکت کنید.
  3. فایل سیو را در محل فایل سیو بازی کپی کنید، قبل از این کار از فایل سیو خود بکاپ بگیرید!

نمونه محل فولدر سیو بازی Hogwarts Legacy:

C:\Users\%UserName%\AppData\Local\Hogwarts Legacy\Saved\SaveGames

این فایل سیو توسط کاربری به نام ZEP]-[YR ساخته و %۱۰۰ شده‌است.

برچسب‌ها : Hogwarts Legacyراهنمای Hogwarts Legacyراهنمای بازی

نظرات خود را ثبت کنید