close
خرید رون در الدن رینگ

برای بالا بردن لول در Elden Ring نیاز به جمع‌آوری واحد پول بازی، یعنی Rune دارید؛ اما این پول تنها از طریق بازی کردن قابل جمع‌آوری است. Elden Ring خود Rune نمی‌فروشد؛ اما همچنان خرید Rune در Elden Ring به کمک ترفندی امکان پذیر است.

خرید Rune از eBay

اگر در سایت خرید و فروش eBay را سرچ کنید می‌بینید که چندین هزار گزینه‌ خرید Rune وجود دارند، با مقادیر و قیمت‌های مختلف.

خرید Rune در Elden Ring

البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که علاوه بر عدم امکان خرید Rune در Elden Ring به صورت مستقیم، امکان انتقال آن از یک حساب کاربری به حساب دیگر هم وجود ندارد؛ پس این فروشندگان چگونه Rune را به شما منتقل می‌کنند؟ خرید حضوری!

خریدار و فروشنده با یکدیگر قرار زمانی می‌گذارند تا هردو در بازی حضور یابند؛ سپس فروشنده فرد خریدار را به عنوان Co-op به بازی خود وارد می‌کند، مقدار Rune معین شده را روی زمین رها می‌کند و شخص خریدار آن را بر می‌دارد و سپس از بازی فروشنده خارج می‌شود.

البته چند دلیل وجود دارد که نخواهید تا به این روش به خرید رون در الدن رینگ بپردازید.

در مرحله اول ممکن است فروشنده یک فرد کلاهبردار باشد و در نهایت نیز نتوانید تا Rune خریداری شده را دریافت کنید. علاوه بر آن خرید و فروش آیتم‌ها با پول واقعی خلاف قوانین سرویس الدن رینگ است و افرادی که به این شکل Rune خریداری کنند و FromSoftware متوجه آن بشود ممکن است تا Rune ها از کیف پول بازی‌شان پاک شود، اکانتشان معلق شود و یا به طور کل از بازی Ban شوند.

علاوه بر آن روشی که این فروشندگان این مقادیر از Rune را جمع‌آوری می‌کنند بازی حرفه‌ای نیست؛ بلکه آن‌ها در حال استفاده بیش از حد از یک باگ در حالت بازی Co-op استکه از زمان بازی Dark Souls 3 وجود داشته.

پس اگر قصد دارید تا تمام لول‌های خود را تا ۹۹ در بازی بالا ببرید روش‌های بهتری از پرداخت پول واقعی به یک فرد ناشناس در eBay برای خرید Rune در Elden Ring وجود دارد.

اگر هم در PC بازی می‌کنید افزایش Rune در Elden Ring به صورت رایگان به سادگی قابل انجام است و می‌توانید به سادگی از آن‌ها استفاده کنید (البته باید Offline باشید).

در نهایت اگر هم قصد خرید Rune به این روش را دارید؛ یک میلیون Rune پول بسیار زیادی در بازی است و می‌توانید تا با تهیه مقدار کمی Rune و هزینه حداقلی شخصیت خود را آپدیت کنید و سلاح‌های بهتری تهیه کنید تا هم بتوانید ساده‌تر مراحل بازی را پشت سر بگذارید و هم از خود بازی لذت ببرید.

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها : elden ringالدن رینگراهنمای Elden Ring

نظرات خود را ثبت کنید