close
اسکین کریتوس در فورتنایت

با منتشر شدن Chapter 5, Season 2 بازی فورتنایت، Myths & Monsters، جایی که خدایان الیمپوس و دیگر موجودات افسانه‌ای یونان قدم به دنیای فورتنایت می‌گذارند، یک شخصیت وجود دارد که همه باید از او بترسند و آن Kratos، God of War و Ghost of Sparta است. در این مطلب با نحوه گرفتن اسکین کریتوس در فورتنایت آشنا می‌شویم.

اسکین کریتوس که در بازی فورتنایت خواهید دید مربوط به بازی God of War در سال ۲۰۱۸ می‌شود.

گرفتن اسکین Kratos در Fortnite

گرفتن اسکین Kratos در Fortnite

اسکین کریتوس در تاریخ ۴ دسامبر ۲۰۲۰ در شاپ قرار گرفت و قابل تهیه بود، البته در کنار او در Chapter 2, Season 5 شخصیت‌های محبوب دیگری مانند The Mandalorian, The Predator و حتی Master Chief به بازی اضافه شدند؛ اما از تاریخ ۱۹ مارس ۲۰۲۱ دیگر خبری از کریتوس نبود.

خبرهایی از بازگشت کریتوس به دنیای فروتنایت به گوش می‌رسد و این بار به همراه Atreus، پسرش؛ البته این خبرها به احتمال بالا درست هستند، چرا که اسکین کریتوس که قبلا در بازی وجود داشت به تازگی آپدیت شده تا چهره خشمگین‌تری داشته باشد.

اگر منتظر هستید تا ببینید اسکین کریتوس در فورتنایت کی دوباره به شاپ برمی‌گردد، در ادامه درباره نحوه تهیه و مقدار V-Buck مورد نیاز برای این کار بحث خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: Odin’s Raven – لوکیشن تمام کلاغ های اودین در God of War Ragnarok

باندل اسکین کریتوس در فورتنایت

باندل اسکین کریتوس در فورتنایت

شما می‌توانید اسکین کریتوس و تجهیزات جانبی او را در یک باندل یا به صورت جداگانه تهیه کنید. البته با تهیه باندل نیاز به ۱,۱۰۰ V-Bucks کمتری خواهید داشت و باندل کریتوس با ۵ آیتم جداگانه را با ۲,۲۰۰ V-Bucks تهیه خواهید کرد.

این باندل شامل موارد زیر می‌شوند:

  • Kratos (Outfit)
  • Leviathan Axe (Pichaxe)
  • Freezing Burst (Emote)
  • Guardian Shield (Glider)
  • Mimir (Back Bling)

بله، یار و همراه کریتوس از سال ۲۰۱۸ در فورتنایت هم همراه او خواهد بود، اما اینبار به جای کمر، از پشت او آویزان خواهد شد و متآسفانه دیگر در مواقع سفر داستان‌های جذاب خود را تعریف نخواهد کرد.

شما می‌توانید آیتم‌های بالا را به صورت جداگانه هم تهیه کنید اگر همه آن‌ها را نمی‌خواهید. در ادامه مقدار V-Bucks لازم برای تهیه هر آیتم به صورت جداگانه را به شما می‌گوییم.

بیشتر بخوانید: چگونه در Fortnite ویباکس رایگان بگیریم – V-Bucks رایگان در فورتنایت

Kratos (1,500 V-Bucks)

اسکین کریتوس در فورتنایت

I am what the Gods made me.

اسکین کریتوس در فورتنایت به عنوان بخشی از ست Oathbreaker اضافه می‌شود و البته توجه سازندگان این اسکین به مشخصات این شخصیت نیز فوق‌العاده است.

اسکین کریتوس، کریتوس سال ۲۰۱۸ است که لباس ابتدای بازی خود، The Leather Paldron را به تن دارد، بانداژ روی دستان و ساعدش سر جایش است و حتی زخم بزرگ شکمش از خودکشی‌اش با Blade of Olympus در بازی God of War 3 در اسکین دیده می‌شود.

ای کاش با وجود اسکین کریتوس جدید از چند سال پیش در بازی، این بار کریتوس بازی God of War سال ۲۰۰۵ به بازی اضافه می‌شد.

بیشتر بخوانید: چگونه در Fortnite سریع XP بگیریم؟ مپ های XP فورتنایت و XP سوپرشارژ

Mimir (Free)

Smartest Man Alive

Mimir، دوست صمیمی، قابل اعتماد، نابغه و دوست داشتنی کریتوس به عنوان Back Bling با خرید اسکرین کریتوس به شما داده می‌شود و نیازی یست تا برای او هزینه بیشتری بپردازید.

او نیز از سال ۲۰۱۸ است و قبل از آن که چشم دیگر او را از صندوقچه‌ای مخفی در مجسمه Thor پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: تغییر اسم فورتنایت – نحوه تغییر نام یوزر در Fortnite

Armored Kratos Style (Free)

این استایل اضافه رایگان است، اما تنها بازیکنان PS5 به آن دسترسی خواهد داشت و در انحصار آن‌ها خواهد بود. این استایل برگرفته از زره Valkyrie Armor از بازی ۲۰۱۸ است که یکی از سخت‌ترین زره‌هایی بود که می‌توانستید در بازی بگیرید، چرا که برای گرفتن آن باید تمام Valkyrie های زندانی را با کشتنشان آزاد می‌کردید و سپس با کشتن ملکه والکری‌ها، او را نیز آزاد می‌کردید.

انتخاب جالبی برای آیتم مخصوص بازیکنان PS5 با اسکرین کریتوس در فورتنایت است.

Leviathan Axe (1,000 V-Bucks)

یکی از پرطرفدارترین Pickaxe ها در بازی فورتنایت است، از زمانی که به این تجهیزات Harvesting Tools می‌گفتیم. ظاهر جذاب و سرعت بالای چرخاندن آن، آن را به ابزار و سلاحی محبوب تبدیل کرد.

اما متأسفانه در طول بازی اگر آن را در دست نداشته باشید، مانند بازی God Of War این تبر از پشتتان آویزان نخواهد بود و غیب خواهد شد.

Freezing Burst

این ایموت را با خرید Leviathan Axe دریافت خواهید کرد. با وجود این این Emote به هیچ وجه حتی نزدیک به جذابیت Spartan Rage نیست. اما اگر انتخابتان به عنوان Pickaxe همین تبر باشد می‌توانید در بازی از این Emote استفاده کنید.

Guardian Shield (800 V-Bucks)

سپر guardian Shield که در بازی God of War باز می‌شد و از شما در برابر حملات محافظت می‌کرد، در اینجا به عنوان Glider از آن استفاده می‌شود.

کریتوس از زیر آویزان سپر خود می‌شود و در هوا معلق می‌ماند.

با تمام این تفاسیر و توضیحات، همچنان اسکین کریتوس در فورتنایت قابل تهیه نیست، اما خبرها حاکی از آن هستند که این اسکین در Chapter 5, Season 2 به بازی بر خواهد گشت.

برچسب‌ها : Fortniteراهنمای بازی

نظرات خود را ثبت کنید