close
اخبار

CoD Mobile Season 2 2023 – زمان انتشار، مپ جدید و همه چیز درباره آن

CoD Mobile Season 2 2023

به زمان انتشار CoD Mobile Season 2 2023 آشنا می‌شویم و محتوا یلو رفته از آن مپ جدیدی را در بازی نشان می‌دهد که در آپدیت جدید به بازی اضافه خواهد شد. با انتشار CoD Mobile Season 2 2023 دومین آپدیت بزرگ سال را خواهیم داشت و در این مطلب با تمام محتوای جدید از جمله مپ و مد بازی جدید آشنا می‌شویم.

با وجود این که Modern Warfare 2 و Warzone 2 در سال جدید میلادی شروع قدرتمندی نداشته‌اند، اما کالاف دیوتی موبایل سال میلادی جدید را بسیار خوب شروع کرده است.

آپدیت Season 1 2023 محتوای جدید خوبی را شامل شکل جدیدی از مپ Nuketown و اسلحه Dingo LMG ار Black Ops 3 را به بازی اضافه کرد.

اما آپدیت بزرگ بعدی فاصله زیادی از ما ندارد و Season 2 2023 قرار است تا آپدیت بزرگ دیگری برای CoD Mobile باشد.

مطالب مرتبط

آپدیت CoD Mobile Season 2 2023

زمان انتشار CoD Mobile Season 2 2023

سازندگان بازی همچنین باید زمان رسمی را برای انتشار این آپدیت معرفی کنند، اما با اطمینان بالایی می‌توان گفت که این آپدیت روز چهارشنبه، ۲۲ فوریه ۲۰۲۳ یا ۳ اسفند ۱۴۰۱ منتشر خواهد شد؛ به این دلیل که این تاریخ، تاریخ به پایان رسیدن Season 1 Battle Pass است.

لو رفتن مپ Diesel در Call of Duty Mobile Season 2 2023

هنوز هیچ اعلام و صحبت رسمی از مپ جدید کالاف دیوتی موبایل نشده است، اما اطلاعات لو رفته به این اشاره می‌کنند که این مپ به دنبال ترند اضافه کردن مپ‌هایی از بازی‌های مولتی‌پلیر قدیمی Call of Duty، مپ Diesel خواهد بود.

مپ Diesel به Black Ops Cold War در سومین فصل بازی اضافه شد و به سبب فضای صحرایی و گیم‌پلی پرسرعت آن به سرعت به مپی پرطرفدار بین بازیکنان تبدیل شد.

با اعلام رسمی مپ جدید توسط سازندگان بازی CoD Mobile Season 2 2023 این مطلب بروزرسانی خواهد شد.

مد بازی Mecha Brawl در Call of Duty Mobile Season 2 2023

اطلاعات لو رفته از آپدیت Call of Duty Mobile Season 2 2023 نشان دهنده این است که مد جدیدی به نام Mech Brawl به بازی اضافه خواهد شد که بازیکنان در آن قابلیت کنترل پوشش‌های مکانیکی قدرتمندی را در ابتدای هر مسابقه خواهند داشت.

هر پوشش قابیت‌های ویژه خود را خواهد داشت که می‌تواند شما را نسبت به دشمنانتان قوی‌تر یا ضعیف‌تر کند.

اطلاعات بیشتری درباره این مد بازی موجود نیست، اما به نظر می‌آید که حالت بازی جذابی باشد که به بازی کالاف دیوتی موبایل اضافه خواهد شد.

Buff ها و nerf های Call of Duty Mobile Season 2 2023

همانطور که انتظار می‌رفت آپدیت CoD Mobile Season 2 2023 به اسلحه های کالاف دیوتی موبایل خواهد افزود. با وجود آن که TiMi Studio Group مشخص نکرده که چه اسلحه‌هایی، اما برخی از آن‌ها در سرورهای تست خصوصی بررسی شده‌اند.

همانطور که LeakersOnDuty نشان داد، اسلحه‌هایی نظیر AK-47، Dingo و EM2 به buff ها و JAK-12 و CBR4 به nerf ها اضافه خواهد شد.

این تمام اطلاعات موجود درباره آپدیت Call of Duty Mobile Season 2 2023 بود. با نزدیک شدن به زمان انتشار این آپدیت انتظار می‌رود تا اطلاعات بیشتری از آن در دست باشد.

برچسب‌ها : کالاف دیوتی

نظرات خود را ثبت کنید