close
گیمینگ

نحوه اجرای بروتالیتی در مورتال کمبت ۱ | راهنمای Mortal Kombat 1

آموزش نحوه اجرای بروتالیتی در مورتال کمبت 1

جذاب‌ترین حرکات در بازی مورتال کمبت اجرای فیتالیتی‌ها و بروتالیتی‌هاست – این فینیشرهای جذاب کاملا رقیب شما در بعد از شکست تخریب می‌کند – در طول سری بازی‌های مورتال کمبت همیشه فیتالیتی‌ها وجود داشته‌اند و بروزرسانی شده‌اند؛ اما چگونه باید به اجرای بروتالیتی در مورتال کمبت ۱ بپردازیم و در مرحله اول چگونه باید آن‌ها را باز کنیم؟

باز کردن بروتالیتی در مورتال کمبت ۱

برای این که بتوانید بروتالیتی اجرا کنید، باید ابتدا آن‌ها را باز کنید. برای باز کردن بروتالیتی‌های هر شخصیت مورتال کمبت ۱ باید لول آن‌ها را بالا ببرید.

تمام شخصیت‌ها با یک بروتالیتی شروع می‌کنند: The Klassic که با به پایان دادن به مبارزه با دستور پایین + مثلث در PlayStation یا پایین + Y در Xbox و پایین + X در Nintendo Switch انجام می‌شود.

برای باز کردن دیگر بروتالیتی‌ها در مورتال کمبت ۱ باید شخصبت خود را آپگرید کنید و لولش را بالا ببرید. برای این کار می‌توانید Player Invasion را بازی کنید یا آنلاین بازی کنید.

بیشتر بخوانید: قوی ترین شخصیت مورتال کمبت ۱

در ادامه به نحوه سرعت دادن به این روند و گرفتن Experience در Invasions در مورتال کمبت ۱ می‌پردازیم:

گرفتن رلیک Not Junk

گرفتن Not Junk Relic

گرفتن Relic های مختلف به شما امتیاز مازاد می‌دهد؛ و این Relic خاص، که از خانه Johnny Cage می‌گیرید، به شما %۱۵ مقدار Experience بیشتر می‌دهد. ممکن است به نظر زیاد نباشد، اما در طول زمان این مقدار اضافه جمع می‌شود و تبدیل به یک مقدار زیاد می‌شود.

حتما Not Junk Relic را در سریع‌ترین زمان ممکن بگیرید.

Minigames بازی کنید

بروتالیتی در مورتال کمبت 1

یک روش برای سرعت دادن به جمع کردن Experience برای باز کردن بروتالیتی، انجام بازی‌های Invasion Minigames، مانند Test Your Might یا Survival است. با وجود این که این Minigame ها نمی‌گویند که چقدر به شما Experience می‌دهند، به شما مقدار نسبتا زیادی XP می‌دهند و انجام آن‌ها زمان زیادی طول نمی‌کشد.

Flawless Victory بگیرید

چگونه flawless victory بگیریم مورتال کمبت 1

این یکی از سخت‌ترین روش‌ها برای آپگیرد کردن یک شخصیت است. Flawless Victory به این معناست که بدون این که هیچ ضربه‌ای بخورید و هیچ دمیجی ببینید، رقیب خود را شکست دهید که تقریبا غیر ممکن است.

اما می‌توانید با خرج کردن تمام امتیاز‌های خود در Attack در هنگام لول آپ کردن این کار را انجام دهید. اگر بتوانید Attack Stat خود را به مقدار کافی بالا ببرید، نیازی نیست تا بسیار حرفه‌ای بازی کنید تا Flawless Victory بگیرید، چرا که Attack شما به حدی قوی خواهد بود که رقیب خود را با یک مشت شکست خواهید داد.

مبارزات را با Fatality و Brutality تمام کنید

اگر می‌خواهید سریع Experience جمع کنید، بهترین روش این است که تلاش کنید تا تمام مبارزات خود را با Fatality و Brutality به اتمام برسانید.

به صورت کلی بروتالیتی بهتر است چرا که دو برابر Experience به شما می‌دهد، اما اگر هنوز بروتالیتی باز نکرده‌اید، با فیتالیتی این کار را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: فیتالیتی‌های مورتال کمبت ۱

چگونه بروتالیتی بزنیم؟

اجرا بروتالیتی در مورتال کمبت 1

زمانی که چند بروتالیتی باز کردید، باید یاد بگیرید که چگونه آن‌ها را اجرا کنید. برای مشاهده بروتالیتی‌های هر شخصیت مورتال کمبت ۱ می‌توانید به صفحه Move List آن شخصیت و بخش Finisher ها بروید، دستورات بروتالیتی هر شخصیت زیر فیتالیتی‌های او نمایش داده می‌شود.

اما این کار برای اجرای بروتالیتی‌ها کافی نیست.

برای این که کاملا متوجه شوید که چگونه باید به اجرای بروتالیتی بپردازید، بروتالیتی مورد نظر خوود را هایلایت کرده و گزینه Advanced View را انتخاب کنید. در گوشه پایین و راست منو جزئیات کامل نحوه اجرای بروتالیتی را مشاهده خواهید کرد.

برخی نیاز دارند تا شما دکمه‌های را فشار دهید یا چند جهت را وارد کنید، یا بعد از اجرای حرکتی مشخص در فاصله مشخصی از رقیب خود باشید؛ اما همه آن‌ها چیزی بیشتر از وارد کردن دستور بروتالیتی از شما می‌خواهند که در این بخش نوشته شده‌است.

با اطلاع از آن‌ها می‌توانید راند دوم هر مبارزه را با حرکتی که باید به پایان برسانید تا بتوانید بعد از آن بروتالیتی مورد نظر خود را اجرا کنید.

برچسب‌ها : Mortal Kombat 1راهنمای بازی

نظرات خود را ثبت کنید