close
بهترین اسلحه Assassin’s Creed Mirage

چندین اسلحه در Assassin’s Creed Mirage وجود دارد تا بازیکنان آن‌ها را امتحان کرده و هر یک که بیشتر از آن خوششان آمد را انتخاب کنند، اما در این مطلب قصد داریم تا با بهترین اسلحه Assassin’s Creed Mirage آشنا شویم و نحوه گرفتن آن را در مراحل ابتدایی بازی به شما معرفی کنیم.

بهترین اسلحه Assassins Creed Mirage

این شمشیر که Hidden Ones نام دارد اولین باز در بازی Assassin’s Creed: Origins دیده شد و در این بازی نیز از زمان‌های گذشته به جا مانده است که می‌توانید آن را در اوایل بازی بگیرید.

بیشتر بخوانید: بازی های ۲۰۲۴ برای PS5 | PS4 | Xbox | PC

لوکیشن شمشیر Hidden Ones در Assassin’s Creed Mirage

لوکیشن بهترین اسلحه Assassin’s Creed Mirage

شما می‌توانید بعد از گذراندن مراحل ابتدای بازی و بعد از رسیدن Basim به شهر بغداد به سراغ این شمشیر بروید. اما برای بدست آوردن آن باید سفری را با گذر از صحرا طی کنید. در ادامه لوکیشن The Hidden One و نحوه رفتن به آنجا را توضیح می‌دهیم.

  • شمشیر Hidden Ones در یک کاروانسرای متروک در سمت غرب بغداد، نزدیک به حرف G روی نقشه قرار دارد.
  • سفر شما به این نقطه یک سفر طولانی است و باید با شتر خود این سفر را طی کنید.
  • در زمان رسیدن به کاروانسرا باید معمایی را حل کنید و چند گارد و محافظ را برای دسترسی به صندوقچه حاوی شمشیر بکشید.

بیشتر بخوانید: نصب VPN روی Xbox Series X|S و Xbox One

برای پیدا کردن صندقچه یا GearChest و کشتن محافظ‌ها با شاهین خود موقعیت آن‌ها و صندوقچه را پیدا کنید. بعد از کشتن آن‌ها به شکل زیر می‌توانید به صندوقچه حاوی شمشیر دسترسی پیدا کنید:

بعد از شکست دادن گاردها در مسیر خود به سمت راست بروید و جعبه‌هایی که در تصویر می‌بینید را به سمت چپ بکشید و با تنظیم درست آن‌ها مسیری برای پرش بسیم آماده کنید.

با ورود به کاروانسرا می‌بینید که چندین کوزه قرمز رنگ قابل انفجار در کاروانسرا وجود دارد.

با کوزه در دستتان از روی جعبه به روی طناب بپرید و به سمت دیگر دیوار بروید. ممکن است برای این که به صورت موفقیت آمیز بتوانید این کار را انجام دهید، چندبار نیاز به امتحان داشته باشید.

ورودی قسمتی که صندوقچه در آن قرار دارد با سنگ بسته است، کوزه انفجاری را با نشانه‌گیری به سمت ورودی و سنگ‌ها پرتاب کنید تا مسیر باز شود.

حال می‌توانید به ورود به اتاق و دسترسی به صندوقچه، بهترین اسلحه Assassin’s Creed Mirage که شمشیر Hidden Ones است را از ابتدای بازی داشته باشید.

با زهر آلود کردن این شمشیر می‌توانید چندین گارد را در زمان کوتاه به کشتن برسانید.

برچسب‌ها : Assassin's Creed Mirageراهنمای بازی

نظرات خود را ثبت کنید