close
Fade در Apex Legends Mobile

مانند تمام شخصیت‌های Apex Legends Mobile، شخصیت Fade نیز تنها با پرداخت پول واقعی قابل خریداری است، اما ایونت جدیدی به مدت محدود امکان باز کردن Fade در Apex Legends Mobile به صورت رایگان را می‌دهد.

با این که به فصل سوم Apex Legends Mobile نزدیک می‌شویم، همچنان زمان زیادی برای انجام Aftershow battle pass و ایونت‌های فصل باقی مانده است و در کنار آن‌ها ایونتی وجود دارد که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا شخصیت Fade را با انجام چالش‌ها و به صورت رایگان باز کنند.

بیشتر بخوانید:

باز کردن Fade به صورت رایگان

این یک فرصت استثنایی است که اگر Apex Legends Mobile بازی می‌کنید نباید آن را از دست بدهید، خصوصا اگر نمی‌خواهید برای باز کردن شخصیت‌ها پول واقعی بپردازید.

در این راهنما که مراحل آن را قدم به قدم توضیح داده‌ایم با نجوه پشت سر گذاشتن چالش‌های این ایونت و باز کردن شخصیت Fade پرداخته‌ایم.

شروع ایونت

در زمانی که لاگین کنید و وارد منو بازی شوید صفحه تبلیغ این اونت به شما نمایش داده خواهد شد. زمانی که آن را دیدید روی دکمه Go! کلیک کنید تا مستقیما به event hub بروید. اگر هم این تبلیغ را ندیدید یا ناگهانی پنجره آن را بستید خودتان با کلیک بنر بنفش رنگ Season Event در سمت راست صفحه لابی به event hub بروید.

در اینجا تب Limited-Time را باز کنید و از لیست عمودی ایونت‌ها وارد صفحه ایونت Take Back شوید و در اینجا می‌توانید چالش‌ها و جوایز این ایونت را ببینید.

چالش‌ها و امتیاز آن‌ها

ایونت Take Back دارای ۱۰ چالش است که هرکدام از آن‌ها مقداری Challenge Point به شما می‌دهد. در ادامه با چالش‌های این ایونت و جایزه هر یک از آن‌ها آشنا می‌شویم.

 • Complete 2 battle royale matches: 20 Challenge Points
 • Get 15 assists in any mode: 50 Challenge Points
 • Play 15 battle royale matches as Mirage, Pathfinder, or Octane: 150 Challenge Points
 • Finish in the Top 5 in Ranked Mode 10 times: 200 Challenge Points
 • Win 5 battle royale matches: 200 Challenge Points
 • Open 3 Supply Bins in any mode: 30 Challenge Points
 • Kill a total of 10 enemies in battle royale matches: 70 Challenge Points
 • Kill 5 enemies in a single battle royale match: 100 Challenge Points
 • Get 10 assists in Ranked Mode: 30 Challenge Points
 • Finish in the Top 5 in battle royale 6 times: 100 Challenge Points

برای باز کردن تمام جوایزی که در این ایونت می‌توانید دریافت کنید، از جمله Fade باید مجموعا ۸۵۰ امتیاز جمع‌آوری کنید و برای این کار باید تمام چالش‌های این ایونت را انجام دهید.

جوایز این ایونت

باز کردن Fade رایگان Apex Legends Mobile

در هنگام جمع‌آوری امتیاز چالش‌ها جوایز دیگری نیز وجود دارند که از ایونت دریافت خواهید کرد. در ادامه با این جوایز و امتیاز مورد نیاز برای باز کردن آن‌ها آشنا می‌شویم.

 • ۲۰۰ Challenge Points: 1 Syndicate Pack
 • 500 Challenge Points: 5,000 Hyperbeat Coins
 • 850 Challenge Points: Fade

راهنمایی

به پایان رساندن این ایونت دشوار نیست، اما اگر با دوستانتان و با اسکواد کامل بازی کنید بسیار راحت‌تر خواهید توانست تا چالش‌های این ایونت را انجام دهید. اگر هم دوستان شما Apex Legends Mobile بازی نمی‌کننداز قابلیت چت لابی استفاده کنید تا با بازیکنانی که می‌خواهند مانند شما این چالش‌ها را انجام دهند ارتباط بگیرید.

گرفتن اسیست‌های کافی ممکن است مقداری دشوار باشد، روش خوبی برای انجام این کار بازی با Caustic است. Gas Barrel های او می‌تواند به دشمنان دمیج دهد، حتی اگر نزدیک آن‌ها هم نباشید. زمانی هم که یک انمی به هر مقدار دمیج دیده باشد، اگر یکی دیگر از افراد اسکواد شما او را بکشد شما اسیست می‌گیرید.

درباره وین گرفتن‌ها و Top 5 شدن‌ها بهترین راه این است که بدون سروصدا، آرام حرکت کنید و توجهی را به سمت خود جلب نکنید. در هر برخوردی که بازیکنان دیگر با یکدیگر خواهند داشت وارد نشوید، مگر این که به Top 5 رسیده باشید یا فرصت مناسبی برای حمله و کشتن آن‌ها دارید.

بهترین توصیه برای بازی Apex در هر مد و پلتفرمی ارتباط داشتن با اسکواد خود است. اگر با یک اسکواد کاملا رندوم و اتفاقی وارد بازی شدید، هدست خود را متصل کنید و شروع به صحبت با آن‌ها کنید. اگر با اسکواد حرفه‌ای‌تری از خود وارد بازی شدید، نزدیک آن‌ها بمانید، به حرف آن‌ها گوش دهید و اگر می‌خواهید کاری انجام دهید، قبل از انجام آن، به آن‌ها بگویید. کار تیمی کلید موفقیت در Apex Legends و دیگر بازی‌های آنلاین شوتر است.

برچسب‌ها : اپکس لجندزراهنمای اپکس لجندز

نظرات خود را ثبت کنید