close
دفترچه راهنما های The Last of Us 2

دفترچه راهنما ها یا Training Manual ها در The Last of Us 2 امکان آپگرید کردن مهارت‌های مختلف را برای شما باز می‌کنند، اما ابتدا برای آپگرید کردن خود و مهارت‌هایتان باید آن‌ها را پیدا کنید. در ادامه با لوکیشن تمام Training Manual های The Last of Us 2 آشنا می‌شویم.

همچنین توصیه می‌کنیم تا این مطلب را به طور کامل مطالعه کنید و در طول داشتان بازی به هر لوکیشنی که نزدیک شدید، دفترچه راهنمای آن منطقه را پیدا کنید و بردارید.

چرا که در طول داستان بازی امکان این که دفترچه راهنمایی که رد کرده‌اید را نخواهید داشت و ممکن است جلوتر در بازی به مشکل بخورید و مجبور باشید با لود کردن یک سیو قبلی دوباره به این لوکیشن برگردید و این دفترچه راهنما را پیدا کنید.

بیشتر بخوانید:

دفترچه راهنماهای The Last of Us 2

در Last of Us 2 تعداد ۸ دفترچه راهنمای یا Training Manual وجود دارد که در لیست زیر آن‌ها را می‌بینید و با کلیک روی هر یک به بخشی که درباره لویشن دقیق آن توضیح داده شده‌است خواهید رفت.

لیست Training Maunal یا دفترچه راهنماها در The Last of Us 2

  1. Seattle Day 1, Downtown
  2. Seattle Day 1, Capitol Hill
  3. Seattle Day 2, Hillcrest
  4. Seattle Day 2, The Seraphites
  5. Seattle Day 1, On Foot
  6. Seattle Day 1, Behind Enemy Lines
  7. Seattle Day 1, The Forest
  8. Seattle Day 1, The Coast

Seattle Day 1, Downtown

دفترچه راهنما The Last of Us 2

زمانی که در Downtown به دنبال بنزین هستید، از یک دادگاه سر در خواهید آورد. به دفتر این دادگاه در زیرزمین بروید و در کنار آسانسورها اولین دفترچه راهنمای یا Training Manual در The Last of Us 2 را پیدا خواهید کرد.

Seattle Day 1, Capitol Hill

زمانی که در این منطقه می‌گردید، به دنبال پمپ بنزینی که سربازان WLF داخل و اطراف آن هستند باشید. در داخل کتاب فروشی روبه‌روی این پمپ بنزین Training Manual بعدی قرار دارد. بعد از هبور از زامبی‌ها و یک Clicker این دفترچه راهنما کنار یک تایپ‌رایتر یا دستگاه تایپ در یکی از اتاق‌های کناری است.

Seattle Day 2, Hillcrest

Training Manual در The Last of Us 2

مغازه مشروب فروشی را پیدا کنید و از طریق پنجره وارد آن شده و به زیرزمین بروید. در اینجا دو Shambler یا زامبی‌هایی که شبیه به غول شده‌اند وجود دارند، بعد از گذر از آن‌ها از سوراخی که در دیوار وجود دارد وارد شوید، حالا در یک فروشگاه کتاب‌های کودکانه هستید و Training Manual بعدی در کنار جنازی روی کانتر است.

Seattle Day 2, The Seraphites

در ساختمانی که در تصویر بالا می‌بینید، وارد طبقه اول شده، به سمت راست بپیچید و وارد آپارتمان شوید. زمانی که وارد اپارتمان شدید در سمت راست شما اتاقی وجود دارد که در آن قفل است. به انتهای اتاقی که در آن هستید و میز کار می‌روید، سربازان WLF به شما حمله می‌کنند، آن‌ها را بکشید و سپس وارد همان اتاق شوید، روی تخت خواب دفترچه راهنمای بعدی در The Last of Us 2 را پیدا خواهید کرد.

— در ادامه اسپویل‌هایی از بازی وجود دارد–

از این نقطه به بعد توضیح اتافاقات بدون اسپول کردن داستان بازی بسیار دشوار می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم تا اگر به مراحل بعد از The Seraphites نرسیده‌اید، مطالعه خود را متوقف کرده، این صفحه را بوک‌مارک و ذخیره کنید تا در ادامه با مراجعه به این صفحه Training Manual های بعدی The Last of Us 2 را پیدا کنید.

اگر هم به مطالعه خود ادامه می‌دهید، شما را از وجود اسپویلرها مطلع کرده‌ایم.

Seattle Day 1, On Foot

لوکیشن Training Manual در The Last of Us 2

بعد از این که به قایق بزرگ با قرار دادن نردبانی برای ورود به آن وارد شدید، داخل آن را قبل از ادامه دادن مسیر خود بررسی کنید، یکی دیگر از دفترچه‌های راهنما The Last of Us 2 در همین قایق است.

Seattle Day 1, Behind Enemy Lines

Training Manual ها در The Last of Us 2

زمانی که به خیابانی که در تصویر بالا می‌بینید رسیدید، از طریق پنجره وارد اولین مغازه سمت چپ خود شوید و به دنبال گاو صندوقی در انتهای مغازه باشید. رمز این گاو صندوق ۸۹-۹۶-۶۸ است و Training Manual بعدی در The Last of Us 2 در این گاو صندوق است.

رمزها و نحوه پیدا کردن رمز این گاو صندوق و دیگر گاوصندوق‌ها را می‌توانید در مطلب رمز گاوصندوق های The Last of Us 2 مطالعه کنید.

Seattle Day 1, The Forest

زمانی که با Seraphite بزرگ خانم که چکش بزرگی دارد و کوله شما را دزدیده است جنگیدید، به تعمیرگاه یا مکانیکی برگردید. زمانی که وارد بخش آشپزخانه آنجا شدید، بلافاصله به سمت راست بپیچید، دفترچه راهنما این لوکشین روی کشو ابزار و کنار پنجره شکسته است که در تصویر بالا می‌بینید.

Seattle Day 1, The Coast

بعد از این که از بزرگراه به داخل آب افتادید، خود را به قایق برسانید. زمانی که اسلحه Crossbow را گرفتید، در انتها راهرویی که در آن خواهید بود رمز گاوصندوقی را پیدا خواهید کرد، (۰۱-۷۷-۹۰). خود گاوصندوق نیز در طبقه بالای کشتی قرار دارد، بعد از این که روی عرشه رسیدید، به سمت چپ بپیچید، Runner را بکشید و با باز کردن این گاوصندوق، آخرین دفترچه راهنما یا Training Manual در The Last of Us 2 را پیدا کنید.

برچسب‌ها : The Last of Us 2راهنمای بازی

نظرات خود را ثبت کنید