close
اخبار

GTA 6 معرفی شد | معرفی رسمی GTA 6 و انتشار ویدئو تریلر

gta 6 معرفی شد

تنها یک روز بعد از خبر معرفی رسمی GTA 6 در چند روز آینده از بلومبرگ، Rockstar Games در وب سایت رسمی خود خبری را از معرفی رسمی GTA 6 و زمان انتشار ویدئو تریلر بازی منتشر کرده‌است.

نمی‌توان این خبر را مانند یک معرفی کامل از بازی دانست، در این خبر هیچ اطلاعاتی از بازی منتشر نشده‌است و هیچ چیز از اطلاعاتی که از بازی GTA 6 در گذشته لو رفته بود تایید و رد نشده است.

GTA 6 معرفی شد

اما همانطور که در خبر گفتیم این معرفی و انتشار ویدئو تریلر با توجه به ۲۵ سالگی شرکت Rockstar انجام شده‌است و به همین دلیل است که معرفی رسمی GTA 6 در این تاریخ انجام شده‌است.

با کلیک اینجا می‌توانید این خبر را در وب سایت رسمی Rockstar Games مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید:

زمان انتشار ویدئو تریلر

معرفی رسمی gta 6

به گفته Rockstar Games در روزهای ابتدایی ماه دسامبر اولین ویدئو رسمی از بازی GTA 6 که تریلر بازی خواهد بود و بسیاری از مسائل و پیش‌بینی‌ها را مشخص خواهد کرد، منتشر خواهد شد.

همچنین زمان انتشار ویدئو تریلر GTA 6 را به ۲۵ سالگی تاسیس شرکت Rockstar Games مربوط کرده‌اند. با توجه به این که Rockstar Games 20 سالگی خود را در تاریخ ۱۰ دسامبر ۲۰۱۸ جشن گرفته بود پیش‌بینی می‌کنیم که تاریخ انتشار ویدئو تریلر بازی GTA 6 تاریخ ۱۰ دسامبر ۲۰۲۳ یا ۱۹ آذر ۱۴۰۲ خواهد بود.

چه چیزی از GTA 6 می‌دانیم؟

با توجه به اطلاعات لو رفته از GTA 6 می‌توان دانش خوبی نسبت به این بازی داشت. به عنوان مثال و با توجه به ویدئوهای لو رفته از GTA 6 در این بازی اولین شخصیت اصلی زن در تاریخ GTA را خواهیم دید و این که این بازی در نسخه مدرن شده از شهر Vice City که می‌توان آن را الهام گرفته از میامی دانست، خواهد بود.

GTA 6 کی منتشر خواهد شد؟

معرفی GTA 6 به این معنی نیست که بتوانید آن را دانلود کرده و بازی کنید؛ اما معرفی شدن GTA 6 در پایان سال ۲۰۲۳ به این معنی است که به احتمال قوی این بازی در نیمه دوم سال ۲۰۲۴ ارائه خواهد شد و شواهد دیگری نیز بر این احتمال وجود دارد.

اخیرا شرکت Take-Two Interactive پیش‌بینی درآمد خود در سال‌های آینده را اعلام کرده است و مقدار درآمد بسیار قابل توجهی را برای Fiscal 2025 خود که از اکتبر سال ۲۰۲۴ تا سپتامبر سال ۲۰۲۵ خواهد بود پیش‌بینی کرده است.

این درآمد زیاد تنها با منتشر شدن بازی GTA 6 امکان پذیر خواهد بود و با معرفی GTA 6 در هفته جاری یا ابتدای هفته آینده، نباید انتظار ارائه شدن این بازی را تا حدود ۱ سال دیگر داشت.

سالگرد ۲۵ سالگی Rockstar Games چه زمانی است

شرکت Rockstar Games سالگرد ۲۰ سالگی خود را در تاریخ ۱۰ دسامبر ۲۰۱۸ جشن گرفت و به همین دلیل سالگرد ۲۵ سالگی این شرکت نیز باید ۱۰ دسامبر ۲۰۲۳ باشد.

تاریخ تاسیس Rockstar Games

Rockstar Games در ماه دسامبر سال ۱۹۹۸ تاسیس شده است، اما در سال ۲۰۱۸ سالگرد ۲۰ سالگی خود را در تاریخ ۱۰ دسامبر جشن گرفته است.

زمان انتشار GTA 6

با وجود این که معرفی رسمی GTA 6 در پایان سال ۲۰۲۳ انجام شده‌است و پیش‌بینی‌هایی که Take-Two Interactive برای درآمد خود در سال‌های آینده داشته است، GTA 6 یا GTA VI در ماه‌های پایانی سال ۲۰۲۴ تا ماه‌های ابتدایی سال ۲۰۲۵ (۱ سال تا ۱ سال و نیم دیگر) منتشر خواهد شد.

برچسب‌ها : GTA 6

نظرات خود را ثبت کنید