close
بررسی محصولات

هدست گیمینگ بی سیم Logitech G435 – هدست گیمینگ با اتصال Bluetooth و USB

هدست گیمینگ بی سیم Logitech G435

به دنبال یک هدست گیمینگ بی سیم هستید که بتوانید با آن هم به کامپیوتر و کنسول خود برای بازی متصل شوید و هم بتوانید برای گوش دادن به موسیقی آن را به تلفن همراه خود متصل کنید؟ هدست گیمینگ Logitech G435 این قابلیت را در کنار وزن کم برای راحتی و طراحی جذاب به شما ارائه می‌دهد.

معرفی هدست گیمینگ Logitech G435

معرفی هدست گیمینگ Logitech G435

لاجیتک هدست های مختلفی برای گیمینگ و بازی ارائه می‌کند و هر یک مختص دسته خاصی از افراد می‌شوند، اما Logitech G435 یک هدست گیمینگ بی سیم و وایرلس است که می‌تواند برای هر کاربری که مد نظر شماست مناسب باشد.

Logitech G435 یک هدست گیمینگ بسیار سبک وزن و مناسب افرادی است که می‌خواهند تا در هنگام استفاده از هدست گیمینگ خود، چه برای بازی و چه در حین گوش دادن به موسیقی احساس داشتن هدست روی سر خود را نداشته باشند. وزن کم، اتصال به دو روش گیرنده USB و Bluetooth و قیمت مناسب از ویژگی‌های اصلی هدست گیمینگ Logitech G435 محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید: تفاوت هدست گیمینگ و هدفون عادی

طراحی و قابلیت‌ها

از نظر ظاهری هدست Logitech G435 دارای طراحی مینیمالیست در دنیای هدست‌های گیمینگ است و جلب توجه زیادی نمی‌کند. اما از طرفی ظاهر جذاب و شکیلی دارد. بدنه این هدست از جنس پلاستیک است و قسمت‌هایی از این هدست مانند گوشی‌ها و هدبند دارای روکش پارچه‌ای است.

دیگر قابلیت طراحی این هدست گیمینگ بی سیم عدم وجود میکروفون بیرون زده از هدست است و میکروفون این هدست در داخل گوشی آن قرار دارد، اما جهت آن به سمت جلو و به نحوی است که مانند یک میکروفون دهانی عمل کند که لاجیتک به آن Virtual Boom Arm می‌گوید.

هدست گیمینگ بی سیم Logitech G435

بدنه کاملا پلاستیکی این هدست دلیل اصلی وزن کم ۱۶۵ گرمی آن است که در دنیای هدست های گیمینگ بی سیم با وزن ۳۵۰ تا ۴۰۰ گرم مانند هدست Logitech G PRO X Wireless بسیار سبک محسوب می‌شود.

Logitech G435 از طریق پورت تایپ سی شارژ می‌شود و با هربار شارژ هدست می‌توانید تا ۱۸ ساعت به طور مداوم از آن استفاده کنید که با توجه به این که کاربری اصلی این هدست برای گیمینگ است، قابل قبول است.

در کنار پورت شارژ روی گوشی راست دکمه‌های خاموش و روشن کردن هدست، کم و زیاد کردن صدا و قطع و وصل کردن صدای میکروفون تعبیه شده‌اند.

مطلب پیشنهادی: معرفی مانیتور گیمینگ اقتصادی

با توجه به این که Logitech G435 یک هدست گیمینگ است، این هدست فاقد فناری نویز کنسلینگ است که طبیعی است، اما با توجه به این که یک هدست گیمینگ بی سیم و وایرلس است داشتن اتصالی با لیتنسی و تاخیر کم، خصوصا برای بازی اهمیت زیادی دارد.

برای دستیابی به این عملکرد، این هدست از فناوری اتصال وایرلس LIGHTSPEED لاجیتک در دانگل USB خود استفاده می‌کند که در ماوس‌های گیمینگ وایرلس این برند نیز استفاده می‌شود و در ماوس‌های گیمینگ باعث می‌شود تا سرعت کار و زمان واکنش در این ماوس‌ها حتی از ماوس‌های سیمدار نیز سریع‌تر باشد.

در اتصال Bluetooth نیز تاخیر بسیار کمی وجود دارد و این هدست گیمینگ وایرلس برای استفاده و بازی در PlayStation 5 و PlayStation 4 و دستگاه‌های همراه که دارای اتصال بلوتوث هستند نیز کاملا مناسب است.

بیشتر بخوانید: بهترین تجهیزات جانبی برای PS5

متاسفانه امکان اتصال این هدست گیمینگ به کنسول‌های Xbox، به دلیل محدودیت‌های اتصال به این کنسول وجود ندارد.

همچنین این هدست توسط نرم‌افزار Logitech G HUB در PC پشتیبانی نمی‌شود که به معنی عدم وجود امکان شخصی‌سازی هدست و امکانات دیگری مانند تنظیم اکولایزر از طریق این نرم‌افزار است.

کیفیت صدا و میکروفون

از نظر عملکرد صوتی هدست گیمینگ بی سیم Logitech G435 یک هدست توانمند است. این هدست از درایورهای ۴۰ میلی‌متری تیون شده توسط Logitech استفاده می‌کند که قدرت زیادی دارند و جزئیات صدای فوق‌العاده‌ای را برای گوش دادن به موسیقی به شما ارائه می‌کنند.

در تصویر بالا پاسخ فرکانسی هدست را در بازه ۲۰ هرتز تا ۲۰ هزار هرتز مشاهده می‌کنید، برخلاف اکثر هدست‌های گیمینگ، Logitech G435 دارای صدایی نسبتا فلت است، البته همچنان مقدار میدبیس و تربل این هدست از میدرنج آن بیشتر هستند و به طور کلی صدایی V شکل دارد؛ اما این مقدار اخلاف مقدار زیادی ندارد و این ویژگی است که هدست Logitech G435 را برای گوش دادن به موسیقی نیز مناسب می‌کند.

اما کم بودن بلندی فرکانس‌های لو بیس باعث می‌شود تا آن بم فوق‌العاده عمیق را نتوانید از این هدست انتظار داشته باشید که البته با درایورهای ۴۰ میلی‌متری امری طبیعی است.

مطلب پیشنهادی: بهترین ماوس گیمینگ وایرلس

میکروفون این هدست عملکرد قابل قبولی دارد، به یک دلیل ناشناخته میکروفون هیچ یک از هدست‌های گیمینگ کیفیت خوبی ندارند، اما کیفیت آن‌ها به مقداری هست که در هنگام بازی با دوستان خود صحبت کنید و در ارتباط باشید. میکروفون Logitech G435 نیز به وجود اتصال وایرلس که خود کیفیت صدای میکروفون را تا حد زیادی کاهش می‌دهد، قابل قبول است.

البته با توجه به این که میکروفون آن جلوی دهانی نیست، عملکرد نزدیکی به این میکروفون‌ها دارد، اما همچنین به خوبی یک میکروفون جلوی دهانی عمل نمی‌کند.

جمع‌بندی

هدست Logitech G435 یک هدست گیمینگ بی سیم است که در اتصال خود هیچ گونه لیتنسی و تاخیری ندارد و در عین حال با داشتن اتصال Bluetooth علاوه بر دانگل USB با فناوری LIGHTSPEED، توانایی اتصال به دستگاه‌های همراه و حتی کنسول PlayStation شما را نیز دارد. طراحی جذاب و شکیل، وزن کم و کیفیت صدای بالا و با جزئیات از ویژگی‌های این هدست گیمینگ به حساب می‌آیند؛ فقط ای کاش کیفیت صدای میکروفون، نه تنها در این هدست، بلکه در تمامی هدست‌های گیمینگ بهتر می‌بود.

نظرات خود را ثبت کنید