close
گیمینگ

مکان های مناسب برای فرود در نقشه PUBG ؛ موقعیت های پر لوت در ارانگل

اگر پابجی موبایل بازی می‌کنید می‌دانید که زمانی که در نقشه فرود می‌آیید سریعاً نیاز به اسلحه برای شکست رقبا و یا حتی بات‌ها را دارید؛ پس بهتر است تا در نقاطی فرو بیایید که سریعاً بتوانید در آن‌ها اسلحه پیدا کنید و نهایتاً لوت خوبی برای مقابله با دشمنان داشته باشید. در این مطلب با نقاط مناسب برای فرود و موقعیت های پر لوت در نقشه PUBG آشنا می‌شویم.

در نقشه پابجی کجا فرود بیاییم؟

نقشه Erangel در پابجی نقشه گسترده‌ای است و موقعیت‌های بسیاری را درون خود دارد. موقعیت های پر لوت در ارانگل موقعیت‌هایی هستند که اسلحه و تجهیزات خوب و زیادی در آن‌ها پیدا می‌شوند، اما توجه کنید که دقیقاً به همین دلیل این نقاط، نقاطی هستند که بسیاری از بازیکنان به آنجا برای لوت کردن می‌روند.

پس اگر قصد رفتن به این موقعیت‌ها را دارید باید بتوانید تا دشمنانی که در ابتدای بازی با آن‌ها مواجه می‌شوید را شکست دهید.

بیشتر بخوانید: بهترین اسلحه های پابجی

در نقشه زیر مکان های مناسب لوت در نقشه Erangel در پابجی را مشاهده می‌کنید.

نقشه لوت ارنگل

در این نقشه موقعیت‌های بسیاری ثبت شده‌اند و برای کسانی که آشنایی زیادی با این نقشه ندارد بسیار کاربردی خواهد بود.

در نقشه بالا ناحیه‌های لوت که اکثرا خانه‌های بازی هستند در ۳ دسته مشخص شده‌اند:

 1. ناحیه قرمز (لوت زیاد)
 2. ناحیه زرد (لوت متوسط)
 3. ناحیه آبی (لوت کم)

ناحیه‌های پر لوت در نقشه ارانگل پابجی شامل موقعیت‌های زیر می‌شود:

 • Yasna Polyana (یاسنا)
 • پایین Georgopol (کانتینر بالا)
 • Hospital
 • Pochinki
 • Shelter
 • Prison
 • Mylta و Mylta Power (کارخانه)
 • Primorsk
 • Sosnovka Military Base (بیس)
 • Novorepnoye (کانتینر پایین)
 • Spawn Island (جزیره)

ماوس گیمینگ Logitech G502 X

حرفه‌ای‌ترین و جدیدترین ماوس گیمینگ لاجیتک را با سنسور HERO25K با DPI تا ۲۵,۶۰۰ و ۱۱ دکمه قابل تنظیم در نرم‌افزار G HUB در کنار وزن تنها ۸۹ گرم را با اتصال سیم و قیمت نصف نسخه وایرلس آن و با گارانتی خدمات پس از فروش شرکت اسپیرو تنها نماینده رسمی Logitech در ایران تهیه کنید.
بررسی لاجیتک G502 X

البته در طول بازی AirDrop و Flare Gun هایی نیز وجود دارند که خود با Drop هواپیما لوت محدود خوبی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

همچنین بیشتر Flare Gun ها نیز در همین مناطق با لوت خوب پیدا می‌شوند.

همچنین نقشه بالا اطلاعات کاربردی دیگری مانند محل وجود وسله نقلیه را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

با توجه به این که موقعیت های پر لوت پابجی شلوغ خواهند بود پیشنهادی که داریم این است که در صورت دور بودن یکی از این مناطق از خط مسیر هواپیما به این مناطق بروید.

به عنوان مثال اگر خط مسیر هواپیما از Stalber به Military Base می‌رفت شما بعد از گذر هواپیما از روی Yasnaya به سمت کانتینر بالا بپرید، اگر در مسیر خود خودرویی مشاهده کردید سریعاً فرود بیایید و با خودرو به کانتینر بالا بروید.

بیشتر بخوانید: ترفندهای وین گرفتن در پابجی

لوت جزیره در پابجی

لوت جزیره

آیا می‌دانستید که جزیره‌ای که همگی در ابتدار بازی در آن جمع می‌شوند لوت بسیار خوبی دارد؟

لوت جزیره در گوشه بالا و سمت رایت نقشه ارانگل به اندازه ۲ نفر به صورت کامل لوت دارد و با پخش کردن اسلحه‌های خوب بین تیم خود یک اسکواد با لوت متوسط رو به بالا خواهید داشت.

نکاتی درباره لوت جزیره در پابجی

با توجه به این که جزیره از نقشه اصلی فاصله زیادی دارد انتخاب جزیره به عنوان یکی از موقعیت های پر لوت و رفتن به آن همیشه امکان پذیر نیست.

تنها در صورتی که ابتدا خط مسیر هواپیما از سمت Stalber عبور می‌کرد می‌توانید به جزیره بروید. دلیل آن دور بودن ناحیه بازی یا Zone از این منطقه است و باید تا در اسرع وقت به زمین اصلی بازی برگردید.

بعد از اتمام مسیر هواپیما Zone اول مشخص می‌شود و شما ۵ دقیقه فرصت دارید تا به ناحیه بازی برگردید

تنها راه رفتن به جزیره استفاده از قایق یا جت اسکی است. همچنین با توجه به مصرف بالای سوخت این وسیله‌ها در بازی در صورتی که باک قایق کاملاً پر نباشد و در جزیره سوخت پیدا نکنید به Zone نخواهید رسید.

در نقشه بالا علاوه بر موقعیت های پر لوت در نقشه ارانگل می‌توانید تا نقاطی که لوت اسلحه خوب دارند (لوگو زرد رنگ اسلحه) موقعیت قرارگیری قایق‌ها و موقعیت قرارگیری گاراژها که اکثرا آن‌ا خانه‌های دو طبقه مناسب کمپ هستند را نیز مشاهده کنید.

پیشنهاد می‌کنیم تا تصویر بالا را در تلفن همراه خود ذخیره کنید تا بتوانید در آینده از اطلاعات آن استفاده کنید.

برچسب‌ها : PUBG Mobileپابجی موبایل

نظرات خود را ثبت کنید