close
خرید ماشین در GTA Online

اگر دوست دارید تا در گاراژتان ماشین‌های رنگ به رنگ و اسپرت و خفن داشته باشید، در این مطلب با تمام روش‌های خرید ماشین در GTA V آشنا می‌شویم.

اگر بخواهید در GTA V و GTA Online ماشین بخرید، چند روش وجود دارد که می‌توانید این کار را انجام دهید و نحوه انجام آن‌ها تقریبا مشابه هستند که امری طبیعی است. به صورت کلی دو روش اصلی برای خرید ماشین در GTA V وجود دارد، یا باید از طریق تلفن همراه خود و به صورت آنلاین خرید کنید و یا خودتان به یکی از نمایشگاه‌های بازی سر بزنید.

بیشتر بخوانید: رمز های جی تی ای وی برای ایکس باکس One و ۳۶۰ و Series X|S | رمز های جی تی ای وی در PS4 و PS5 و PS3 | رمز جی تی ای وی برای PC | ماشین حمل پول در GTA V | مکان سفینه فضایی در GTA V

در GTA V این که در هر لحظه و بسته به این که به کجا می‌روید اهمیت زیادی ندارد که از چه ماشینی استفاده می‌کنید؛ اما در GTA Online ممکن است بخواهید تا ماشین زرهی و حتی یک ماشین دارای اسلحه داشته باشید و این گونه ماشین‌ها را به صورت اتفاقی در خیابان نمی‌بینید تا بتوانید آن‌ها را بدزدید.

همچنین برخی از ماشین‌ها هستند که به طور کلی به صورت اتفاقی آن‌ها را در خیابان‌های GTA V نخواهید دید و اگر می‌خواهید تا آن‌ها را داشته باشید، باید آن‌ها را بخرید.

اما چه به دنبال یک SUV مستحکم باشید و چه به دنبال یک ماشین سوپر اسپرت، در این مطلب با نحوه خرید ماشین‌های مورد نظر شما در GTA V و GTA Online آشنا می‌شویم.

بیشتر بخوانید: درآمد در بورس GTA V

خرید ماشین در GTA V

خرید ماشین در GTA V

ساده‌ترین راه برای خرید ماشین در GTA V از طریق برنامه اینترنت Eyefind در تلفن همراه‌تان است. به بخش Travel and Transport بروید، در اینجا لیستی از وب‌سایت‌هایی که انواع ماشین‌ها را به فروش می‌رسانند را می‌بینید. وارد آن‌ها شوید، ماشین خورد نظر خود را انتخاب کنید و بخرید.

وب‌سایت‌های فروش خودرو و نوع ماشین‌هایی که به فروش می‌رسانند را در لیست زیر می‌بینید:

  • Southern San Andreas Super Sutosماشین‌های ساده و عادی
  • Legendary Motorsport ماشین‌های لوکس و سوپر اسپرت
  • Warstock Cache & Carry ماشین‌های زرهی و دارای اسلحه
  • Benny’s Original Motor Works ماشین‌های فابریک مناسب اسپرت کردن

زمانی که ماشین مورد نظر و رنگ آن‌ها انتخاب کردید، آخرین کاری که باید انجام دهید کلیک دکمه Buy در بازی است. برای این که ماشین را تحویل بگیرید نیاز به یک گاراژ دارید تا ماشین را در پارکینگ آن قرار دهید. برای این کار در GTA V هر شخصیت یک گاراژ دارد که البته باید آن را در طول بازی بخرید و در GTA Online باید خانه خریده باشید.

بیشتر بخوانید: کمیاب ترین ماشین GTA V | آیا GTA Online رایگان است؟

بعد از این که ماشین را خریدید، گاراژهای موجود به شما نمایش داده می‌شود و باید انتخاب کنید که ماشین در کدام گاراژ قرار بگیرد. اگر در گاراژ خود جای خالی نداشته باشید، باید ماشین جدید خود را جایگزین یکی از ماشین‌های قبلی خود کنید.

به علاوه این وبسایت‌ها می‌توانید از نمایشگاه‌های فیزیکی داخل بازی نیز ماشین بخرید. دو نمایشگاهGTA Online Luxury Autos و GTA Online Premium Deluxe Motorsport در بازی هستند که می‌توانید به آن‌ها سر بزنید.

لیست موجودی ماشین‌های این گالری‌ها به صورت هفتگی تغییر می‌کند و ماشین‌هایی که در آن‌ها به فروش می‌رسند ممکن است طرح بدنه یا امکاناتی داشته باشند که نمی‌توانید خودتان روی ماشین نصب کنید، به همین دلیل سر زدن به این نمایشگاه‌ها و بررسی موجودی آن‌ها بدون فایده نیست.

البته خرید ماشین به صورت حضوری تنها در GTA Online امکان پذیر است و در GTA V تنها به صورت اینترنتی می‌توانید ماشین بخرید.

در GTA V می‌توانید به پایگاه پلیس مراجعه کنید و ماشین‌های توقیف شده را بخرید. البته تنها ۲ ماشین برای فروش موجود خواهد بود و اگر پلیس شما را به تازگی گرفته باشد یا کشته شده باشید، ماشین شما در این پارکینگ خواهد بود و می‌توانید با مبلغ کمی ماشین خود و یا ماشین شخص دیگری را ترخیص کنید و استفاده کنید.

روش دیگر گرفتن ماشین در GTA V بدون نیاز به خرید یا پرداخت پول است و آن این است که ماشین بدزدید. اگر در GTA Online ماشین دزدیده‌اید، ماشین خود را به Los Santos Customs ببرید و آپشن Loss/Theft Protection برای آن بگیرید؛ این کار در ماشین شما GPS قرار می‌دهد تا همیشه از موقعیت آن در صورت دزدیده شدن توسط افراد دیگر مطلع باشید.

خرید ماشین در GTA V

همچنین می‌توانید آپشن Full Coverage را تهیه کنید که در صورتی که ماشین‌تان نابود شد، ماشین جایگزین به شما داده شود. اما توجه کنید که این گزینه برای ماشین‌های بسیار گران‌قیمت یا ماشینی که مطعلق به یک بازیگن دیگر در GTA Online باشد ممکن نیست.

برچسب‌ها : GTA Vراهنمای بازی

نظرات خود را ثبت کنید